11. kolejka – Podsumowanie

By football_arena

XI kolejka Football Arena Business League za nami! Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem kolejki.

Pierwsza kolejka, po przerwie związanej z feriami stanęła przede wszystkim pod znakiem rozbryzgnięć w lidze numer 4. Po jedenastu rozegranych meczach poznaliśmy skład grupy, która powalczy o mistrzostwo XIV sezonu oraz drużyny, które między sobą podzielą miejsca 7-12. W grupie mistrzowskiej znalazło się aż dwóch beniaminków, KS Wyszka i Gangtrunk, oraz zespół, który wrócił do gry w Football Arena Business League, STr. Mistrzowskie zestawienie w czwartej lidze uzupełniły zespoły, które Football Arenę znają już jak „własną kieszeń”, Devils, Iq Metal oraz Enea Operator.

Rozgrywki trzecioligowe nabierają coraz większego tempa. Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zapisał lider, Dunika, a do grupy pościgowej śmiało można już zaliczyć rewelacyjnie radzący sobie ostatnimi czasy Autodoc. Tuż za plecami prowadzącej dwójki znajdują się Luzersi, którym zwycięstwo nad Sediną pozwoliło na dobre zagościć na podium ligowej tabeli.

Drugoligowe rozgrywki przyniosły w ten weekend drobne roszady w ligowej tabeli. Na podium wskoczył Adamus, pokonując Automaks i tym samym spychając na miejsce numer cztery Auto-maglownice. Sporą niespodziankę sprawiły również Lufy, pokonując wyżej wymienione Auto- maglownice.

Pierwszoligowe rozgrywki również nabierają rumieńców. Śmiało wyróżnić w nich można zespoły uciekające pozostałej stawce. Kolejne zwycięstwa odnieśli przedstawiciele Terminexu oraz PJM Nbeppe Amore. „Na kole” prowadzącej dwójki siedzą Trampkarze, również regularnie dopisujący sobie komplety oczek. W dolnych rejonach tabeli bez zmian, chociaż różnice punktowe wskazują, że walka o ligowy pobyt i bezpieczny środek tabeli toczyć będzie się do samego końca.