12. kolejka – Zapowiedź

By football_arena

Dwunasta kolejka Football Arena Business League przed nami! Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią kolejki!

Kolejkę numer dwanaście zaczniemy już w piątek. Lider, Kontener Serwis podejmie Lufy, natomiast zwycięski w poprzedniej kolejce Adamus zmierzy się z Cargo Shipping.

Niedzielne granie zapoczątkuje Hertha, która w pojedynku czwarto ligowców podejmie zespół FC Asecco Data System. Drugoligowe mecze w tą niedzielę zapoczątkują zespoły Agryfu oraz Alsecco, natomiast tuż po nich na boisku znów powitamy ligowców z poziomu czwartego. W meczu ligi 4A KS Wyszka zmierzy się z Devils, natomiast w lidze 4B Victoria o komplet punktów powalczy z Kongsbergiem.

Mecze trzecioligowe w tej kolejce zaczną reprezentanci Tramwajów Szczecińskich oraz Duniki, po nich na boiskach oglądać będziemy podbudowany zwycięstwem w środku tygodnia Gryfskand, czy też wysoko notowanych Luzersów.

Wieczorową porą wrócimy do gry do gry w lidze numer dwa. Automaks poszuka kolejnych punktów w starciu z Auto- maglownicami, natomiast INS Service Modra podejmie w ciekawym pojedynku Metaltechnice.

Pierwszoligowcy granie rozpoczną od godziny 20:00. Need Finance zagra z wiceliderem tabeli, PJM Nbeppe Amore, natomiast Trampkarze rękawice skrzyżują z Elektro Budem. Na koniec dnia do gry wkroczy lider ligowej tabeli. Terminex zagra z rewelacyjnie ostatnio spisującym się Opto Team i to właśnie ten mecz śmiało określić można hitem kolejki numer dwanaście! Serdecznie zapraszamy na Football Arenę! Piłkarskie emocje gwarantowane!