12. kolejka – Podsumowanie

By football_arena

Kolejka numer dwanaście za nami! Serdecznie zapraszamy do lektury!

Kolejka numer dwanaście to przede wszystkim pierwsza seria gier z podziałem na ligi 4A i 4B.
Ligowcy z czwartego poziomu rozgrywkowego podzieleni na grupy rozpoczęli rywalizację o mistrzostwo ligi oraz o jak najwyższe lokaty z miejsc 7-12.
Pierwszym liderem nowo podzielonej ligi zostały zespoły IQ Metal oraz Herthy, zwyciężając swoje spotkania i obejmując fotele liderów.
Liga numer trzy również przyniosła w ten weekend zmiany. Gryfskand po serii dwóch wygranych meczów odzyskał miejsce na podium, wyprzedzając Luzersów. Pozycję lidera ligi od początku ligi skutecznie broni Dunika, która w ten weekend kolejny raz z rzędu zainkasowała komplet punktów.
Drugoligowe rozgrywki również mają dwóch zdecydowanych liderów. Kontener Serwis oraz INS Service Modra kolejny raz pokonały przeciwników znacząco oddalając się od reszty stawki. Na podium wygodnie ugościł się również Adamus, wykorzystując zadyszkę Auto- Maglownic.
Zmiana lidera natomiast w lidze pierwszej! Pauzujący w tej kolejce Terminex wyprzedził rewelacyjny beniaminek, PJM Nbeppe Amore, którzy w końcu „strącił” z ligowego szczytu byłego już lidera wyprzedzając go o jeden punkt. Ważne trzy punkty na swoje kontro dopisał również FC Demant, pokonując Faro Wind. Zwycięstwo te pozwoliło przedstawicielom Demantu znacząco oddalić się od dolnych rejonów tabeli.
Dwunasta kolejka przeszła do historii! Liga wkracza w decydująca fazę, a XIV sezon Football Arena Business League nabiera rozpędu!