13. kolejka – Zapowiedź

By football_arena

Trzynasta kolejka Football Arena Business League przed nami! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się zapowiedzią kolejki!


Ligowy weekend zaczniemy tradycyjnie w piątkowy wieczór. Na boiskach Football Arena przywitamy zespoły z czwartego poziomu rozgrywkowego. Pauzujące w poprzedniej serii gier KS Wyszka podejmie zwycięskie w ostatnim meczu IQ Metal, a FC Asecco Data System punktów poszuka w starciu ze świetnie spisującym się ostatnimi czasy Qbańskim Luzikiem.
Niedzielę zaczniemy już od godziny 11:00. Na boiskach swoje umiejętności jako pierwsi zaprezentują czwarto ligowcy. Kongsberg o komplet punktów powalczy z Proizolacje.pl, a Hertha o kolejne zwycięstwo postara się w starciu z Victorią.


Dalej w akcji obserwować będziemy przedstawicieli zespołów z drugiej oraz trzeciej ligi. O drugi komplet punktów z rzędu zawalczy Agryf. Przed nimi jednak zadanie z kategorii „trudnych”, bowiem staną oni w szranki z wyżej notowaną Metaltechnicą. Przechodząc do zespołów reprezentujących trzeci poziom rozgrywkowy z pewnością najciekawiej zapowiada się spotkanie Duniki z Gryfskandem. Lider zagra z trzecim zespołem tabeli, a zwycięstwo Gryfskandu z pewnością ułatwi im drogę prowadzącą do najwyższych miejsc w ligowej tabeli.


Wracając do rozgrywek drugoligowych wicelider tabeli, INS Service Modra podejmie niżej notowane Alsecco, natomiast lider tabeli, Kontener Serwis o kolejny komplet punktów z rzędu powalczy z zawsze nieprzewidywalnym zespołem Auto- maglownic.


Po przerwie związanej z meczem Pogoni na boiskach powitamy zespoły pierwszoligowe.
Hitem kolejki w tej serii gier śmiało określić można starcie PJM Nbeppe Amore z eMeS Sport. Nowy lider tabeli podejmie uznanego i zawsze groźnego ligowca, natomiast Trampkarze, zespół znakomicie spisujący się w tym sezonie, który szturmem wszedł na pierwszoligowe salony trzech oczek poszuka w starciu z Need Finance.


Serdecznie zapraszamy na Football Arenę już w najbliższy weekend! Piłkarskie emocje gwarantowane!