13. kolejka – Podsumowanie

By football_arena

Kolejka numer trzynaście za nami! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem kolejki.

Weekend zaczęliśmy tradycyjnie w piątkowy wieczór. Lider ligi 4A, KS Wyszka pokonał IQ Metal, a zespół przewodzący tabeli ligi 4B, Qbański Luzik po zaciętym meczu FC Asecco Data System.

Niedzielę na Football Arenie otworzyli czwarto ligowcy. Proizolacje.pl w zdecydowany sposób pokonało Kongsberg, natomiast Hertha po wyrównanym boju dopisała sobie trzy punkty w starciu z Victorią. Wiele emocji z pewnością przyniosło spotkanie Agryfu z Metaltechnicą. Oba zespoły podzieliły się punktami zachowując status quo w ligowej tabeli. Idąc tabeli, świetnie spisująca się INS Service Modra kolejny komplet oczek dopisała sobie po spotkaniu z Alsecco, a w wskoczeniu na fotel lidera przeszkadza im obecnie gorszy bilans meczu bezpośredniego z rywalem o ligowy tron, Kontenerem Serwis.

Przechodząc do rozgrywek trzecioligowych, z pewnością najwięcej emocji dostarczyło nam spotkanie zespołów najwyższej notowanych w ligowej tabeli. Dunika zwyciężyła Gryfskand różnicą jednej bramki umacniając się na szczycie ligowej tabeli.

Do małej niespodzianki doszło za to w lidze pierwszej. Niżej notowany eMes Sport pokonał PJM Nbeppe Amore. Pozostali faworyci nie zawodzili. Opto Team wysoko pokonało TIM, a Trampkarze w zdecydowany sposób ograli Need Finance. Ważne zwycięstwo w kontekście walki o utrzymanie w lidze na swoim koncie zapisał Elektro Bud będąc w ten weekend lepszy od FC Demant.

XIV sezon Football Arena Business League wkracza w decydująca faze. Przed nami jeszcze wiele ciekawych spotkań o coraz większym ciężarze gatunkowym. Serdecznie zapraszamy do śledzenia poczynań zespołów w kluczowym momencie sezonu!