14. kolejka – Zapowiedź

By football_arena

Kolejka numer czternaście przed nami! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią kolejki!


Granie w najbliższy weekend zaczniemy już w piątek. Na boiskach jako pierwsi swoje umiejętności zaprezentują zespoły pierwszoligowe, TIM podejmie Need Finance. Tuż po nich fotelu lidera bronić będzie Kontener Serwis, który w starciu zespołów z górnej połowy tabeli podejmie Auto- maglownice.


Niedzielę rozpoczniemy meczami ligi 4B. FC Assecco Data System o trzy punkty powalczy z Proizolacje.pl, natomiast Qbański Luzik o kolejny komplet oczek zmierzy się z Victorią.
W rozgrywkach trzecioligowych z pewnością najciekawiej zapowiada się starcie Gryfskandu z Autodoc. Wynik tego meczu z pewnością będzie miał kluczowe znaczenie dla układu tabeli.
Rozgrywki pierwszoligowe powrócą na boiska Football Areny od godziny 19:00. Wtedy na plac boju wybiegną zespoły Opto Team oraz Faro Wind. Trudne przetarcie czeka natomiast zwycięski w ostatniej kolejce Elektro Bud, gdyż podejmą oni lidera tabeli, PJM Nbeppe Amore.


Dzień zakończymy niekwestionowanym hitem kolejki, Terminex w walce o powrót na ligowy szczyt podejmie eMeS Sport, który ma za sobą udaną poprzednią kolejkę, a ewentualne zwycięstwo pozwoli im na nowo włączyć się do walki o ligowe podium. W pozostałym meczu, drużyna zamykająca ligowe podium, Trampkarze podejmie zawsze nieprzewidywalny FC Demant.


Serdecznie zapraszamy na obiekty Football Areny już w najbliższy weekend!