14. kolejka – Podsumowanie

By football_arena

XIV kolejka za nami! Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem kolejki!

W meczu rozpoczynającym zmagania minionego weekendu Need Finance pokonało TIM oddalając się w ten sposób od dolnych rejonów pierwszoligowej tabeli. Zmagania drugoligowców otworzyło spotkanie Cargo Shipping z Metaltechnicą, gdzie niespodziewanie górą ze starcia wyszli Ci pierwsi zmniejszając tym swoją stratę do zespołów zajmujących bezpieczny środek tabeli.


Niedzielne granie otworzyły spotkania Qbańskiego Luziku i Victorii oraz FC Asecco Data System z Proizolacje.pl. W pojedynku tych pierwszych górą Victoria, która po wyrównanym spotkaniu dopisała sobie trzy punkty oraz Proizolacje.pl, które w zdecydowany sposób pokonały przedstawicieli FC Asecco Data System.


Szczególną uwagę poświęcić trzeba na pewno spotkaniu Gryfskandu z Autodoc. Po bardzo zaciętym meczu Gryfskand pokonał Autodoc różnicą jednej bramki i tym samym przeskoczył ich w ligowej tabeli zajmując pozycję wicelidera ligi numer trzy. Swoje spotkanie wygrała również Dunika, która z imponującym bilansem (tylko jedna przegrana) piastuje pozycję lidera trzecioligowych rozgrywek.
W lidze drugiej trzy punkty na swoje konto dopisały sobie zespoły Automaksu, INS Service Modra oraz Kontener Serwis. Automaks tym samym zaliczył marsz wzwyż ligowej tabeli zajmując miejsce tuż za ligowym podium.


Liga pierwsza w niedzielę również obfitowała w wiele piłkarskich emocji. Pozycję lidera obronił Terminex pokonując eMeS Sport. Sporą niespodziankę sprawił natomiast Elektro Bud zwyciężając wicelidera tabeli PJM Nbeppe Amore. Dzięki temu zwycięstwu Elektro Bud oddalił się od strefy spadkowej i z do kluczowej fazy sezonu podchodzi z pozycji zespołu środka tabeli. Swoje spotkanie zremisował natomiast Opto Team, które dzięki „pauzie” Trampkarzy wskoczył na trzecie miejsce w tabeli.


Przed nami decydujące momenty XIV sezonu Football Arena Business League. Serdecznie zachęcamy do śledzenia poczynań ligowców już w najbliższy weekend!