15. kolejka – Zapowiedź

By football_arena

15 kolejka sezonu przed nami! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią kolejki!

W ten weekend zmagania ligowców obserwować będziemy tylko w niedzielę. O godzinie 13:00 na boiska wybiegną przedstawiciele ligi 4B. O kolejne ligowe punkty zagrają zespoły IQ Metal oraz Devils. Tuż po nich na boiskach swoje umiejętności zaprezentują zespoły, które ten sezon mogą zaliczyć do udanych i w lidze trzeciej do końca liczyć będą się w grze o najwyższe lokaty. Autodoc o kolejne zwycięstwo powalczy z Tramwajami Szczecińskimi. W pozostałych spotkaniach ligi numer trzy Lewy Team zmierzy się z Sediną, a Dunika z Polmartem.

Przechodząc do ligi numer dwa jako pierwszych na boiskach zaobserwujemy zawodników Automaks i Agryfu. Następnie lider tabeli, Kontener Serwis o kolejny komplet oczek zagra przeciwko Alsecco, a wicelider z Modrej swoje umiejętności zaprezentuje na tle Auto- maglownic. 

Z pewnością szczególną uwagę warto w ten weekend poświęcić lidze pierwszej, którą z pewnością obfitować będzie w wiele piłkarskich emocji. Trampkarze podejmą PJM Nbeppe Amore, eMeS Sport zagra Faro Wind, a Terminex bronić pozycji lidera będzie w starciu przeciwko Need Finance. W dolnych rejonach tabeli również czeka nas bardzo interesujące starcie, te z kategorii o „sześć punktów”. Czerwona latarnia ligi TIM, podejmie odbudowujący się po cięższym okresie Elektro Bud, który w końcówce sezonu złapał wiatr w żagle wygrywając dwa ostatnie spotkania i zdecydowanie poprawiając swoją pozycję w tabeli. Kolejny mecz, który nie może uciec naszej uwadze to pojedynek Opto Team oraz FC Demant. Oba zespoły w tym sezonie zasłużyły sobie na status solidnego ligowca umiejącego sprawdzić niespodziankę, a wynik ich końcowego starcia jest ciężki do przewidzenia.

Serdecznie zapraszamy na kolejny weekend spędzony wspólnie z rozgrywkami Football Arena Business League!