15. kolejka – Podsumowanie

By football_arena

Za nami piętnasta kolejka Football Arena Business League. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem kolejki!

Liga 4A w tym sezonie to zdecydowanie rozgrywki zdominowane przez jeden zespół. Rewelacyjny beniaminek, KS Wyszka kolejny raz udowodnił swoją wysoką formę i w zdecydowany sposób zmierza do końcowego triumfu. Tym razem nie zostawili oni złudzeń pokonując Enea Operator. Swoje spotkanie wygrał również Gangtrunk, pokonując Str.

Liga trzecia to również zdecydowana dominacja jednego zespołu. Swoje spotkanie wygrała Dunika, która dopisała sobie kolejne trzy punkty, zostawiając daleko za sobą Polmart. Trzy punkty na swoje konto dopisała sobie również Sedina oraz Autodoc.

Rozgrywki drugoligowe na tym etapie sezonu również mają już swoich faworytów. Swoje spotkanie wygrał lider tabeli, Kontener Serwis, który w przypadku niespodziewanego remisu INS Service Modrej z Auto- maglownicami powiększył przewagę i również w zdecydowany sposób zmierza do wygrania ligi. Ważne zwycięstwo odniosły również Lufy, które pokonały Cargo Shipping. Dzięki wygranej, Lufy w wyraźny sposób poprawiły one swoją sytuację w tabeli i oddaliły się od zajmującego ostatnie miejsce Alsecco. Kolejne ważne trzy punkty na swoje konto zapisuje również Agryf, który pokonał wyżej notowany Automaks.

Liga pierwsza w tej kolacje przyniosła nam sporo niespodzianek. Przede wszystkim swoje spotkanie niespodziewanie przegrał Terminex, a wyżej notowany eMeS Sport tylko zremisował z Faro Wind. W meczu kolejki Trampkarze pokonali PJM Nbeppe Amore. Dzięki takim wynikom walka o końcowe miejsca w lidze pierwszej zapowiada się bardzo ekscytująco do samego końca. Swoją znakomitą dyspozycję potwierdziło również Opto Team, które w zdecydowany sposób pokonało FC Demant.

Piętnasta kolejka Football Arena Business League przechodzi do historii. Przed nami trzy ostatnie kolejki i walka zespół o jak najwyższe lokaty. Serdecznie zachęcamy do śledzenia rozgrywek już w najbliższy weekend!