16. kolejka – Zapowiedź

By football_arena

XIV sezon Football Arena Business League powoli zbliża się do końca. Przed nami kolejka, w której wyniki mogą mieć znaczący wpływ na ostateczny układ tabeli. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią kolejki.


Granie w weekend tradycyjnie otworzą czwarto ligowcy. Proizolacje.pl podejmą Herthę, a Victoria zmierzy się FC Asecco Data System. W ostatnim meczu zespołów czwarto ligowych Kongsberg punktów poszuka w starciu z liderem ligi 4B, Qbańskim Luzikiem.


Liga numer trzy w tej kolejce stanie przede wszystkim pod znakiem spotkania zespołów z miejsc jeden i dwa. Dunika o kolejne zwycięstwo powalczy z Autodoc. Wysoko notowany Gryfskand zagra z FC Full, natomiast zespoły z dolnych rejonów tabeli, Sedina i Polmart zmierzą się w bezpośrednim starciu.
Liga druga w ten weekend to spotkania zespołów z różnych biegunów ligowej tabeli. Cargo Shipping podejmie wicelidera tabeli, INS Service Modra. Automaks w starciu zespołów znajdujących się w środku stawki ligowej podejmie Metaltechnicę, a Lufy drugiego z rzędu zwycięstwa szukać będą w meczu przeciwko Alsecco.


Pierwszoligowcy w tym sezonie nie mogą narzekać na brak emocji. Liga jest bardzo wyrównana i walka o końcowe lokaty zapowiada się bardzo ciekawie. Trampkarze wieczorową porą zagrają z eMeS Sport, w spotkaniu zespołów z dolnych rejonów tabeli Faro Wind zmierzy się z TIM-em. Lider tabeli, Terminex o obronę fotelu lidera powalczy z FC Demant.


Serdecznie zapraszamy na obiekty Football Arena już w najbliższy weekend!