2. kolejka – Zapowiedź

By football_arena

Football Arena Business League wraca do gry po świątecznej przerwie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią kolejki!

Ligowe granie w ten weekend rozpoczniemy meczami zaległymi. Wracający do najwyższej klasy rozgrywkowej Kontener Serwis podejmie Faro Wind, a debiutujące w trzecioligowej stawce Iq Metal zagra z Alsecco.

Pierwszy niedzielny mecz odbędzie się o godzinie 13:00. Artos, zespół, który tym sezonem zaczyna swoją przygodę w naszych rozgrywkach zagra z Agryfem. W dalszej części dnia obserwować będziemy zespoły z ligi numer cztery. Kongsberg podejmie Herthę, a FC Full pierwszych punktów poszuka w starciu z FC Asseco Data System. W ostatnim spotkaniu czwarto ligowców wracający do ligi KPŚ zagra z Victorią.

Następnie do gry znów wkroczą trzecioligowcy. Enea Operator, debiutant w rozgrywkach trzecioligowych zagra z Luzersami, Lewy Team podejmie Autodoc, ponownie na boisku ujrzymy IQ Metal, które aktywny weekend zakończy meczem z Tieto.

Rozgrywki drugoligowe zapoczątkują zespołu Luf oraz Cargo Shipping. Równolegle obserwować będzie można przedstawicieli Duniki oraz graczy reprezentujących Metaltechnicę. Drugoligowe rozgrywki zamknie spotkanie Gryfskandu z INS Service Modrą oraz Automaksu z Auto- maglownicami.

Przechodząc do najwyższej klasy rozgrywkowej drugi mecz w ten weekend czeka zespoły Kontenera Serwis oraz Faro Wind. Pierwsi podejmą Terminex, natomiast drudzy PJM Nbeppe Amore. Beniaminek ligi pierwszej, który już na swoim koncie zapisał komplet puntków, Adamus zagra z Elektro Bud. Dzień zamkniemy meczem Opto Team z Need Finance.

Serdecznie zapraszamy na Football Arenę już w najbliższy weekend! Do zobaczenia na boiskach!