Znów to zrobili! Stalbest z Superpucharem!

IMG 20180304 200954 1 1920x1440

W niedzielę odbyły się finały naszego turnieju Football Arena Super Cup 2. Przypomnijmy, że udział w całych rozgrywkach wzięło 28 drużyn a do finałowej rozgrywki zakwalifikowało się 8 ekip.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A zagrały ze sobą Stalbest, BRAVO, ProEco Biznes oraz Pogoń SportNet. Bardzo słabo zaprezentowali się zawodnicy superligowca, czyli BRAVO. Przegrali oni wszystkie mecze. Do półfinałów awansowały Stalbest i ProEco Biznes.

W grupie B mierzyły się ze sobą FC Pierożek, RT Trans, Jupiter Bach oraz Gregorex. Rywalizacja była zacięta, ale ostatecznie faworyci nie zawiedli i w ½ finału zagrały FC Pierożek i Gregorex.

W półfinałowym meczu FC Pierożek bardzo spokojnie rozprawił się z ProEco Biznes i pewnie awansował do wielkiego finału rozgrywek o Superpuchar Areny. Udział w decydującym starciu dopiero po rzutach karnych z Gregorexem (3:3 po regulaminowych 10 minutach) zapewnili sobie również zawodnicy Stalbestu.

Faworytem finału był oczywiście aktualny mistrz Football Arena Business League. Stalbest jednak po nerwówce w półfinale mógł się czuć niepewnie przed najważniejszym meczem turnieju, ale udowodnił, że remis z Gregorexem był małym potknięciem w pewnym marszu po puchar! FC Pierożek znów musiał uznać wyższość rywala.