Niepokonani Wikingowie

hjpfnijamldapapb

Liga 3A to bardzo wyrównane rozgrywki, w których poziom piłkarski stoi na naprawdę wysokim poziomie. Wśród drużyn wyróżnia się jednak zdecydowanie ta reprezentująca barwy firmy Viking's Throw. Jest to jeden z absolutnych debiutantów w Football Arena Business League. 

W tabeli swojej ligi drużyna ta uzbierała jak dotąd 12 punktów w czterech meczach. Mimo, że ma jeden mecz zaległy (z Football Areną) jest liderem rozgrywek. Trzeba zaznaczyć, że swoje zwycięstwa odnosili z bardzo silnym zespołem Śniadanka&Obiadów Szczecin (którego trzon tworzą zawodnicy zeszłosezonowego Artbudu), Drink Team-em , ENEĄ i w piątkowy wieczór z #Twitterem Szczecin. 

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że przynajmniej do końca pierwszej rundy żadna z drużyn nie będzie w stanie odebrać punktów "Wikingom", co trzeba będzie uznać za jeden z najlepszych debiutów w historii Football Arena Business League. Drużyna ta w naturalny sposób, po zaledwie czterech zwycięstwach wyrosła do miana głównego faworyta całej - liczącej 16 zespołów - trzeciej ligi. 

Czy ktoś będzie w stanie pokrzyżować im szyki w walce o złoto? 

Statystyki zespołu Viking's Throw:

Mecze: 4

Zwycięstwa: 4

Remisy: 0

Porażki: 0

Bramki strzelone: 61

Średnio na mecz: 15.25

Bramki stracone: 31

Średnio na mecz: 7.75

Najwyższa wygrana: 21-6 z ENEĄ