Turbo Grosik wzmocnił Stalbest

bez 55 20170623 1468329832

Kamil Grosicki korzystając z przerwy przed zgrupowaniem piłkarskiej reprezentacji Polski w Juracie odwiedził nasz obiekt, a co więcej - wziął udział w spotkaniu Stalbest - Impex-Adamus reprezentując pomarańczowe barwy tej pierwszej drużyny.

Stalbest - obecny, dwukrotny już mistrz Football Arena Business League - przystępował do tego starcie nieoczekiwanie z drugiej pozycji w tabeli. Impex-Adamus do tej pory mógł się poszczycić lepszymi wynikami. Przegrał on tylko jeden mecz - z FC Pierożkiem 5:7. Wszystkie rozegrane do tej pory spotkania zawodnicy potrafili rozstrzygnąć na swoją korzyść. Stalbest zaliczył najpierw wpadkę z Adamusem II, przegrywając spotkanie a później remisując z FC Pierożkiem.

Sam początek spotkania należał do Stalbestu. Świetnie w barwach tego zespołu spisywał się zwłaszcza duet Ława-Grosicki. Szybko na tablicy wyników pojawił się wynik 2:0. Później jednak do głosu doszedł Impex-Adamus. Skorb, Janczak, Gniotek i spółka powoli rozpędzali „machinę” i udało im się wyjść na prowadzenie 3:2.

Przez całe spotkanie to właśnie aktualny lider tabeli - a nie wzmocniony Kamilem Grosickim Stalbest - miał wynik gwarantujący trzy punkty. W samej końcówce Stalbest najpierw wyrównał a później zdołał wyjść na prowadzenie. Ostatnie sekundy i świetna dyspozycja Skorba, który strzelił decydującą bramkę ustaliły wynik meczu na (sprawiedliwy) remis.

„Grosik” strzelił w tym meczu 5 bramek.